• بازدید امروز : 312
  • بازدید این ماه : 11,226
  • بازدید امسال : 73,139
  • کل بازدیدها : 488,327
  • تعداد پست های ارسالی : 152
  • تعداد افراد آنلاین : 3

اللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِدا ‏وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَك َطَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلاً

دريافت كد دعاي فرج

Online User
تبلیغات
نویسنده : بهروز بارانی تاریخ : 12:44:57 - 1391/5/1 تعداد بازدید : 2375 نظر بدهید (7)


آخرين تغييرات موجود در نگارش5.4

        آخرين تغييرات در بخش نقل و انتقالات بخش ارسال اطلاعات به سيستم متمرکز و دريافت اطلاعات در سيستم متمرکز

 

تو جه :پيرو گزارش اشکالات در عمليات نقل و انتقالات بين سيستمهای مدرسه ای و سيستمهای متمرکز منطقه ای و استانی و ستادی در سيستم توصيفی و نمره ای آموزش ابتدائی تغييراتی در نحوه انجام اين عمليات در اين سيستم در نگارش اخير صورت گرفته است تا اين مشکلات تا حد امکان مرتفع گردد. برخی از موارد اصلاحيه که قابل مشاهده برای کاربران می باشد به شرح زير ميباشد:

الف در جهت جلوگيری از ارسال و همچنين ذخيره سازی سوابق که از لحاظ ظاهری دچار خطاهای اطلاعاتی هستند ويا حتی ظاهر سالم دارند ولی در محتوای اطلاعات پس از بررسی معلوم ميشود که اطلاعات مفيد و سالم و معتبری نيستند و عدم امکان حذف و پاکسازی اين سوابق خراب از سيستمهای منطقه ای و استانی ، امکانی در سيستم مدرسه ای توصيفی و نمره ای تعبيه شده است که در هنگام ارسال سوابق مدرسه به منطقه سيستم ابتدا اين اطلاعات ارسالی را از لحاظ صحت مورد بررسی قرار ميدهد.پس از اين بررسی در صورت برخورد با اشکال ،اين خطاها به کاربر مدرسه نمايش داده می شود تا به نحو مقتضی آنها را رفع نمايد. پس از نمايش خطاها سيستم قادر است تا با حذف اينگونه سوابق از فايل ارسالی (و نه حذف از اصل اطلاعات مدرسه ) بقيه اطلاعاتی را که سالم هستند به منطقه ارسال نمايد.

ب - سيستمهای منطقه ای و استانی نيز در لحظه دريافت سوابق از سطح پايينتر مجددا همين بررسی ها را در روی سوابق ارسالی انجام ميدهند،ولی اين بار اگر سيستم خطائی را مشاهده و گزارش کند کل عمليات دريافت اطلاعات را متوقف کرده و هيچ کدام از سابقه ها دريافت نخواهد شد.

ج - در جهت اطمينان از ارسال اطلاعات توسط تمامی مدارس به سطح منطقه و همچنين اطمينان از اينکه اين سوابق با نگارش جديد ارسال شده و حتما بدون خطا هستند، برای تمامی مدارس ابتدائی لازم است تا با نگارش جديد و حداقل يکبار پس از تاريخ 91/5/2 سوابق مدرسه خود را به سطح منطقه ارسال نمايند . برای حصول اطمينان از انجام چنين امری هر مدرسه لازم است تا پس از ارسال سوابق نسبت به دريافت تاييديه وجود سوابق در روی سرور مرکزی وزارت آوپ از طريق بند جديد اضافه شده در بخش نقل و انتقالات اقدام لازم را بعمل آورد. در غير اينصورت سيستم مدرسه ای در هنگام ورود به سيستم دائم پيغام هشدار عدم وجود تاييديه دريافت سوابق را ميدهد .

      آخرين جداول سيستم

    در بخش سوابق تحصيلي دانش آموزان هم سوابق توصيفي و هم ابتدايي نمره اي دانش آموزان نمايش داده مي شود.

    آخرين اصلاحات در بخش گزارشات سيستم


       دانلود فایلپست های مشابه
نرخ سکّه و طلاوب سایت شهاب حسینیبرنامه نویسی حرفه ای PHPدروس تخصصی فوق لیسانس مهندسی نرم افزاردنیای مد و لباسپکیج تصفیه فاضلاب

چربی گیر چربگیر چربی گیر فایبرگلاس نصب و راه اندازی انواع چربی گیر آشپزخانه چربی گیر رستورانچربی گیر